25 Mayıs Pazartesi
Malatya ERTV – Malatya Haber Facebook
Malatya ERTV – Malatya Haber Twitter
MOBİL UYGULAMALAR

TV – RADYO CANLI YAYIN


Haberlerde Ara

Malatya

ERTV Haber


“YEREL SEÇİM ARİFESİNE DENK GELMİŞ GENEL BİR ÇALIŞMADIR”

“YEREL SEÇİM ARİFESİNE DENK GELMİŞ GENEL BİR ÇALIŞMADIR” Yerel seçim öncesi, genel seçime dönük mesajlar içeren afişler asılması, “CHP seçimleri mi karıştırdı?” yorumlarına yanıt...
Bu Haber 23 Kasım 2013 15:02 Yayınlandı

Yerel seçim öncesi, genel seçime dönük mesajlar içeren afişler asılması, “CHP seçimleri mi karıştırdı?” yorumlarına yanıt Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Enver Kiraz’dan geldi.

 

Yaklaşan yerel seçimler öncesi boy boy afişlerle büyük bir tanıtım atağına kalkan aday adayları, şehrin dört bir tarafındaki billboardları süslerken, son günlerde bu yarışa katılan CHP’nin afişleri, vatandaşlarda şaşkınlık yarattı. “CHP frekansları mı karıştırdı?” yorumlarına cevap veren Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Enver Kiraz, Şu an billboardlarda gördüğümüz genel merkez tarafından tüm illerde yürütülen genel bir çalışma, daha önce birçok ilde yürütülen bu çalışmalar Malatya’da yerel seçim dönemine denk geldi dedi.

 

Kiraz, Hükümette bazı çalışmalar gizli saklı sürerken çeşitli düşüncelerimizi kamuoyunda paylaşmak istedik. Bu topraklarda huzur, demokrasi ve barışın bu maddelerin hayata geçmesiyle sağlanabileceğini 17 maddeyle gündeme getirdik ve afişe ettik. Şuan da yürütülen çalışma tamamen bu durumla ilgilidir. Türkiye’nin dört bir tarafında başlatılan çalışma Malatya’da yerel seçim arifesine denk geldi ifadelerini kullandı.

 

 

 
Malatya ERTV