24 Mayıs Pazar
Malatya ERTV – Malatya Haber Facebook
Malatya ERTV – Malatya Haber Twitter
MOBİL UYGULAMALAR

TV – RADYO CANLI YAYIN


Haberlerde Ara

Malatya

ERTV Haber


SEÇİM SONRASI ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

SEÇİM SONRASI ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ Ak parti il başkanı Bülent Tüfenkçi Ticaret Borsasını ziyaret etti. Ticaret borsası başkanı Gürsel Özbey’i makamında...
Bu Haber 5 Haziran 2013 14:56 Yayınlandı

Ak parti il başkanı Bülent Tüfenkçi Ticaret Borsasını ziyaret etti. Ticaret borsası başkanı Gürsel Özbey’i makamında ziyaret eden Tüfenkçi, hem ilimiz siyasilerinin, hem ilimiz bürokrasisinin hem de Ankara’nın önünü açacak çalışmalar sunulacağını ümit ediyoruz dedi.

 

Beraberindeki partililerle birlikte Ticaret Borsasını ziyaret eden Ak Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi, Ticaret Borsasının bir ilin kalkınmasında ne kadar önemli olduğunu biliyoruz, kayısının gelişiminde Ticaret Borsasının yerinin farkındayız, borsamızın hem ilimiz siyasilerinin, hem ilimiz bürokrasisinin hem de Ankara’nın önünü açacak çalışmalar sunulacağını ümit ediyoruz dedi.

 

Günlerdir yaşanan taksim gezi parkı olaylarına da değinen Tüfenkçi, ülkemizin ekonomisinin gelişmesi adına hükümetimiz çok büyük çabalar gösteriyor. Bu durumdan rahatsız olan birilerinin olduğunu biliyoruz. İnsanlar demokratik tepkiler verebilirler ama sağduyunun hâkim olması gerekir, yaşananlardan ders çıkarılmalıdır, yaşanan son olaylar ülkemizi ortalama 100 milyon zarara uğratmıştır ifadelerini kullandı.

 

Ticaret borsası başkanı Gürsel Özbey ise, seçim sonrasında hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Ak parti il başkanı Bülent Tüfenkçi ve parti yöneticilerine teşekkürlerini belirtti.
Malatya ERTV