23 Mayıs Cumartesi
Malatya ERTV – Malatya Haber Facebook
Malatya ERTV – Malatya Haber Twitter
MOBİL UYGULAMALAR

TV – RADYO CANLI YAYIN


Haberlerde Ara

Malatya

ERTV Haber


MALATYA TİCARET BORSASI SEÇİMLERİ

MALATYA TİCARET BORSASI SEÇİMLERİ Malatya Ticaret Borsası (MTB) başkanlığına Eşref Aydın’ın aday olduğu açıklandı.   Malatya Ticaret Borsası’nın ülkemizde önemli...
Bu Haber 20 Ocak 2013 10:03 Yayınlandı

Malatya Ticaret Borsası (MTB) başkanlığına Eşref Aydın’ın aday olduğu açıklandı.

 
Malatya Ticaret Borsası’nın ülkemizde önemli borsalardan biri olduğuna işaret eden Eşref Aydın, “25 yıldır borsada olan bir tüccar olarak arkadaşlarımızla yaptığımız istişare sonucu aday olmaya karar verdim. Verdiğimiz bu karar inşallah bizim içinde borsamız içinde hayırlı olur’’ dedi.

 
Ticaret Borsası için önemli projeleri olduğunu ifade eden Eşref Aydın, şunları söyledi: “1 Şubat tarihinde yapılacak olan seçimlere kadar bunu 550 üyemize anlatacağız.”

 
Kayısı esnafının, besicilerin ve Buğday Pazarı’ndaki esnafın sorunlarını elbirliğiyle çözeceklerini anlatan Aydın, şöyle konuştu: “Beraber yola çıktığımız arkadaşlarımızla birlikte bu sorunların üstesinden geleceğimize inanıyorum. Büyükşehir olan Malatya’nın her konuda büyük düşünmesi gerekir. Projelerimiz büyükşehir Malatya’ya yakışır projelerdir. Üyelerimizin bu projelerimize oy vereceğine olan inancım tamdır.’’

 
Malatya Ticaret Borsası’nda 1 Şubat’ta yapılacak seçimde, şimdiki başkan Mehmet Tahir Kalaycıoğlu aday olmadığını açıkladı. Başkan yardımcısı Gürsel Özbey de aday olacağını duyurdu.
Malatya ERTV