Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

ananı sikerim senin orospu dölü bir daha linklerime dokunursan sitelerinle uğraşırım canımı sıkma.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

ERTV Şampiyonlar Liginde!


Bu makale 2015-07-06 14:49:32 eklenmiş ve 32857 kez görüntülenmiştir.
Mustafa Eren

Medyanın önemli bir kolu olan televizyonculuk da yayının başlama tarihi ve süreci televizyonun markalaşmasında önemli bir rol alır. Biz yayını uzun bir maraton olarak görür yayının başındaki ekibi de bir maraton koşucusu olarak adlandırırız. ERTV ve ekibi 1994 yılında bu maratona başlamış ve bugüne kadar yapmış olduğu yayınlarla Malatya'nın yerelde en güçlü televizyonu haline gelmiştir. Biz 1994 yılında başladığımız maratonun yerelde ön sırada tamamlamamızın yanında artık gelişen teknoloji ve ihtiyaçlar doğrultusunda yarışa daha büyük bir kulvarda katılmayı ön gördük. Bu doğrultuda 1 Temmuz 2015 tarihi itibariyle yerel kulvarı bırakarak daha büyük bir kulvar olan uydu sistemi aracılığıyla yayınlarımızı tüm dünyadaki Malatyalılara sunmak gibi zor bir görevi üstlendik.

1994 yılında başladığımız yayın hayatımızda ERTV olarak yayın ilkelerimizi belirlerken yerel haberciliğin sorumluluğunu ve Malatya şehrinin gelişimine katkıyı ön sıraya koyarak bir taraftan çalışan arkadaşlarımızın eğitimi diğer taraftan ise teknik kapasitemizi her geçen gün yenilemeyi başardık. Malatya'dan aldığımız reklam destekleriyle ERTV, yayın kalitesini yükseltmeyi kullanarak tekrar Malatya'ya önemli bir hizmet yapmıştır. Bugün, uyduda yayın yapan ve adına ulusal bir medya olarak kullanan birçok televizyonun teknik kalitesinden daha üstün bir tekniğe sahibiz. Tekniğimizi yenilerken hedefimiz daha kaliteli görüntü daha kaliteli ses olmuştur. Bundan dolayıdır ki yerelde yayına başlayan ERTV, 19 yıl sonra uydu yayınına geçerken teknik anlamda hiçbir sorun yaşamamıştır.

1 Temmuz itibariyle uydu yayına geçen ERTV ailesi olarak görev ve sorumluluğumuzun farkındayız. Biz bazı siyasi ve ticari amaçlar ile kurulan ama üzerine Malatya isim kalkanını üzerine alan televizyonlarından farklı olarak bu şehrin en önemli medya organıyız. Yerelde kazandığımız 19 yıllık tecrübeyi uydu yayıncılığında önümüze ilke olarak koyacağız. Malatya ve Malatyalılık bilinci yayın ilkelerimizin başında yer alırken biz yerel kültürel dokularımızı ve insanımıza önem veren bir yayını hayata geçiriyoruz. Ulusal medyanın bilinci ve yerel tecrübeyi harmanlayarak tüm dünyadaki Malatyalı hemşerilerimize, Malatya'dan doğru ve sağlıklı haberler ile kültür, sanat, gezi, müzik ve spor programları ile televizyonlarına Malatya'yı getireceğiz.

Medyacılık uzun bir maraton demiştik ya bu yeni girdiğimiz kulvar maratonun şampiyonlar ligi alanıdır. Amacımız, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra asansör takım olmaktansa liderliğe oynayan bir takım olmaktır. Çalışma arkadaşlarımla birlikte bu bilinç ve özveriyle daha iyi bir yayın için gecemizi gündüzümüze kattık. ERTV ailesi olarak uydu yayını ile birlikte aslında tüm dünyaya Malatya'yı tanıtacağız. İnanıyorum ki Malatya’da ki diğer yayıncı kuruluşlarda artık Malatya il sınırları dışına çıkar ve bizim gibi Malatya'yı dünyaya tanıtan uydu kanalları olurlar. Aslında bazı meslektaşlarım bizden önce iki Malatya kanalının uyduda yayın yaptığını söyleyebilirler fakat bu iki kanalımızın uydu yayınları öncesi yerel yayınları olmadığı için ben bu kategoriye onları koymuyorum. Ama şunu da söylemek isterim ki daha önce uyduya geçen bu iki kanal bizim rakiplerimiz değildir. ERTV olarak bizim uydu yayıncılığında rakiplerimiz kendilerine ulusal kanal kimliği veren, aslında İstanbul'un yerelleridir. Yerel yayıncılıkta ilkleri başaran ERTV'nin bundan sonrada medya alanında Malatya'nın öncü kuruluşu olmayı sürdürecektir.


 Saygılarımla...

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
ted_300_250

Yazarlar

Magazin

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
Yeni stadyumun ismi sizce ne olmalı?
Şehid Yarbay Songül Yakut Stadyumu
Battalgazi Stadyumu
Turgut Özal Stadyumu
Kayısı Stadyumu
İnönü Stadyumu

© Copyright 2018 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Haber
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
Erken Seçim
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
ananı sikerim senin orospu dölü bir daha linklerime dokunursan sitelerinle uğraşırım canımı sıkma.