21 Nisan Salı;
Malatya ERTV – Malatya Haber Facebook
Malatya ERTV – Malatya Haber Twitter
MOBİL UYGULAMALAR

TV – RADYO CANLI YAYIN


Haberlerde Ara

Malatya

ERTV Haber


İŞ KUR KAMPANYA OTOBÜSÜ MALATYA’DA

İŞ KUR KAMPANYA OTOBÜSÜ MALATYA’DA İş Kur, hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek, bu kez kampanya otobüsü ile vatandaşa hizmet sunmaya başladı....
Bu Haber 12 Haziran 2013 12:52 Yayınlandı

İş Kur, hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek, bu kez kampanya otobüsü ile vatandaşa hizmet sunmaya başladı. 22. ve son durağı olan Malatya’ya gelen İŞKUR kampanya otobüsü, iki gün boyunca vatandaşlara hizmet verecek.

 

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti ortak finansmanı ile yürütülen Kamu İstihdam hizmetlerinin geliştirilmesi operasyonu kapsamındaki Türkiye İş Kurumu kampanya otobüsü, yirmi ikinci ve son durağı olan Malatya’ya geldi.

 

Eski Belediye meydanında duran otobüste, meslek danışmanları tarafından, iş arayanlara iş alanları tanıtılarak, iş başvuruları alınıyor.

 

Konuyla ilgili bilgi veren İş Kur Malatya İl Müdürü Vahap Toman, amaçlarının İş Kur hizmetlerini daha iyi tanıtmak olduğunu belirterek, “İş arayan bütün Malatyalıları İş Kur kampanya otobüsümüze davet ediyoruz” dedi.

 

Ağ Geliştirme Uzmanı Bülent Kılınç ise çalışmaları hakkında bilgiler vererek şu ana kadar 30 bin 591 vatandaşa İş Kur hizmetlerini tanıttıklarını belirtti.

 

Yapmış oldukları çalışmanın bir diğer özelliğinin de otobüs içerisinde kayıt almak olduğunu belirtti.

 
Malatya ERTV