ERTV Uydu Frekans Bilgileri
ERTV Uydu Frekans Bilgileri

Dershane Ankara

AK Parti'de Seçim Öncesi!

Ak Partili Milletvekili adayları 24 haziran cumhurbaşkanılığı ve 27. dönem milletvekilliği seçimleri kapsamında vatandaşlarla bir araya geldi. Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci 24 Haziran seçimlerinin önemine değinerek "Birileri yıkmak için sizden oy istiyor, birileri yapmak, yeni bir Türkiye inşa etmek için oy istiyor" ifadelerini kullandı.
Bu haber 2018-06-23 17:24:42 eklenmiş ve 226 kez goruntulenmiştir.
"Onlar yıkmak biz ise yeni Türkiye'yi inşa etmek için oy istiyoruz"
Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Birileri yıkmak için sizden oy istiyor, birileri yapmak, yeni bir Türkiye inşa etmek için oy istiyor. Türkiye'de iktidar sorunu yok, muhalefet sorunu var. Yılmak için insan iş başına gelir mi? 'Türkiye'yi inşa edelim' dediğimizde köşe bucak kaçan bir muhalefet var" dedi.
 
Bakan Tüfenkci, 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi kapsamında Tecde Mahallesi'nde düzenlenen mahalle toplantısında vatandaşlara hitap etti.
 
Büyük bir coşku ve 'Malatya seninle gurur duyuyor' sloganlarıyla karşılanan Bakan Tüfenkci, "Tecde ana ocağımız" dedi.
 
Pazar günü önemli bir seçim yapılacağını ifade eden Bakan Tüfenkci, "Tarihi bir seçim yapacağız. O kadar önemli bir süreç ki, Türkiye'nin geleceğini belirleyeceğimiz bir seçim yapacağız. Türkiye'nin yönü hangi tarafa bakacak onun kararını vereceğiz. 24 Haziran'da güçlü bir Türkiye, vizyon sahibi bir liderle yönetilmesini istiyorsanız, 'Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti' diyeceksiniz. Eğer siz Türkiye'yi ''Dünya beşten büyüktür' diyen bir liderin yönetmesini istiyorsanız 'Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti' diyeceksiniz" dedi.
 
Bakan Tüfenkci, terörle mücadelenin 24 Haziran'dan sonrada süreceğini kaydederek, "Birileri daha bu ülkede terörü kınayamıyor. Terör gruplarıyla iş birliği içerisinde olanlarla işbirliği yapmayı marifet sayan partiler var. Eğer siz 24 Haziran'da bir daha terör Türkiye'nin gündemine oturmasın istiyorsanız, 'Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti' diyeceksiniz. AK Parti, Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde teröre karşı, teröriste karşı amansız mücadelesini devam ettiriyor. 24 Haziran'dan sonrada kökünü kazıyana kadar devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.
 
Bakan Tüfenkci, muhalefetin millete yalan söylediğini belirterek, "Birileri yıkmak için sizden oy istiyor, birileri yapmak, yeni bir Türkiye inşa etmek için oy istiyor. Türkiye'de iktidar sorunu yok, muhalefet sorunu var. Yılmak için insan iş başına gelir mi? 'Türkiye'yi inşa edelim' dediğimizde köşe bucak kaçan bir muhalefet var. Şimdi 16 Nisan'da bu anayasa değişikliğine 'Hayır' diyen, 'Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemiyle bu ülke yönetilemez' diyen bir muhalefet, bugün kalkmış 'Ben bununla en iyi hizmeti yaparım' diyor. Sen ya o gün yalan söylüyor, milleti aldatıyordun ya da bugün yalan söylüyorsun, bu milleti aldatıyorsun" diye konuştu.
 
"Hiçbir vesayete eyvallah demedik"
Sosyal Politikalardan Sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, "AK Parti verilen bütün sözleri yerine getirdi. Ama öncelikle hem insani hem İslami hem de vicdani görevlerini yerine getirdi. Kim mağdursa, muhtaçsa biz onların yanında, zalimlerin karşısında da dimdik durduk. Hiçbir vesayete eyvallah demedik, şapkamızı alıp asla gitmedik" dedi.
 
Çalık, 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi kapsamında bir dizi ziyaretlerde bulundu.
 
Ziyaretlerinde 24 Haziran'ın Türkiye için bir dönüm noktası olduğunu ifade eden Çalık, "Biz Malatya'mızın emrindeyiz. Malatya'mız isteyecek bizde hizmetinize sunacağız. 24 Haziran'da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı milletimizin ak oylarıyla cumhurbaşkanı seçeceğiz. Milletimizin ak elleriyle AK Partiye vuracakları 'evet' mührüyle cumhurbaşkanımızın yol arkadaşlarını da meclise göndereceğinize inancımız tam" dedi.
 
Minibüsçüler Odası'nın düzenlediği toplantıda şoför esnafıyla toplantı yapan Çalık, "Eski Türkiye'de okula giden kızlarımızın başörtülerini alanlar vardı. Üniversitelere kızlarımızı almayan, kamu kurum kuruşlarında kızlarımızı çalıştırmayan eski bir Türkiye vardı. Biz AK Parti olarak, kurucu genel başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve yol arkadaşları olarak Türkiye'ye hangi sözü verdiysek, yerine getirdik. Önce insan hak ve özgürlüklerini çiğneyenlere gereken dersi vereceğiz. İmam Hatip Lisesi'nin sekiz yıl kesintisiz eğitimi getirip orta kısımlarını kapatanlara, başörtüsü zulmünü yaşatanlara, 28 Şubat zulmünü Malatya ve Türkiye'ye yaşatanlara, meclise başörtüsüyle giren Merve Kavakçı'ya 'Bu kadına haddini bildirin' diyenlere 24 Haziran'da gereken cevabı vereceksiniz. AK Parti verilen bütün sözleri yerine getirdi. Ama öncelikle hem insani hem İslami hem de vicdani görevlerini yerine getirdi. Kim mağdursa, muhtaçsa biz onların yanında, zalimlerin karşısında da dimdik durduk. Hiçbir vesayete eyvallah demedik, şapkamızı alıp asla gitmedik" diye konuştu.
 
"Türkiye'de büyük bir yatırım hamlesi var"
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Ahmet Çakır, "Türkiye, AK Parti'yle birlikte bir kalkınma ve özgürlükler dönemini yaşadı. Ülkenin yeniden güçlenme sürecini yaşadı. Türkiye, savunma sanayisiyle, büyük projelerle ekonomik olarak güçlendi" dedi.
 
Çakır, 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi kapsamında Darende İlçesi'nde ziyaretlerde bulundu. Darende Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret eden Çakır, Aşudu, Ayvalı, İlisuluk mahallerinde vatandaşlarla bir araya geldi.
 
Daha sonra Kuluncak İlçesi'nde ziyaretlerde bulunan Çakır'a vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Çakır, gittiği her mahallede davul zurnayla karşılandı.
 
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Ahmet Çakır, daha sonra seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Selahattin Barış Palandöken ile birlikte Karakavak Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.
 
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Ahmet Çakır, seçim çalışmaları kapsamında Darende ve Kuluncak İlçeleri'nde ziyaretlerde bulundu.
 
Vatandaşlarla bir araya gelen Çakır, konuşmasında, "Türkiye, AK Parti'yle birlikte bir kalkınma ve özgürlükler dönemini yaşadı. Ülkenin yeniden güçlenme sürecini yaşadı. Türkiye, savunma sanayisiyle, büyük projelerle ekonomik olarak güçlendi. Sosyal devlet anlayışıyla önemli destekler verdik. Devletimiz güçlendikçe yardımlarda kademe kademe artarak devam ediyor" ifadelerine yer verdi.
 
Çakır, AK Parti'nin göreve geldiği günden itibaren gelirleri yatırıma dönüştürdüğünü belirterek, "Vergilerinin yüzde 85'i faize giden bir dönemi yaşadık. Devletin geliri vardı, vergilerin yüzde 85'i faize gidiyordu. Türkiye'de gelirler hor kullanılmış birde içeriden hortumlar vardı. Bütün bunların kesilmesiyle birlikte ciddi yatırımlar yapıldı. Türkiye'de büyük bir yatırım hamlesi var" diye konuştu.
 
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Ahmet Çakır, daha sonra seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Selahattin Barış Palandöken ile birlikte Karakavak Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.
 
Mahalle toplantısında konuşan AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Selahattin Barış Palandöken, 24 Haziran'da gerçekleştirilecek olan seçimlerin Türkiye için çok önemli olduğuna dikkat çekerek, "Bazı siyaseti bilmez partiler var. Onlar Malatya'ya gelip ahkam kesiyorlar. Malatya'ya gelip, Malatya'ya yapılan yatırımlardan haberi olmayanlar, yalancılar diyorlar ki 'Malatya'ya hastane kazandıracağız.' Malatya'da beş yıldızlı hastane var, yanına da Avrupa'nın en iyi Onkoloji Hastanesi'ni yapan bir hükümet var. Senin haberin yok. Sizler Pazar günü bunlara ne yapacağınızı iyi biliyorsunuz. Bunları Pazar günü sandığa gömeceğiz" dedi.
 
Palandöken, AK Parti'nin bir hizmet hareketi olduğunu ifade ederek, şunları söyledi: "AK Parti bir söz verdiyse yapar. Şimdiye kadar yaptı. Bayramdan iki gün evvel emekli ağabeylerim biner lira ikramiye aldı mı? Kim yaptı, AK Parti yaptı. Yaparsa AK Parti yapar."
 
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Ahmet Çakır ise "3.Havalimanı'na ilk inişi yaptık. Dünyanın gıptayla, kıskançlıkla izlediği devasa bir proje. Nükleer enerji konusunda Türkiye'nin şuanda üçüncü santralinin yerini belirlemesi, ülkemizi enerji bağımsızlığı noktasında da çok farklı bir noktaya getirdi. Ekonomik saldırılara rağmen ekonominin ve yatırımın büyümesini herkes gıptayla izliyor. Bizler bu süreci hep birlikte değerlendireceğiz. Sandığa gideceğiz ve geleceğimizi sandıkta belirleyeceğiz. Bizi kim, hangi lider yönetecek buna karar vereceğiz. Bu kadar terörün, saldırının, ekonomik ve siyasi saldırılar ile uluslararası güçlerin tuzaklarından hangi lider, cumhurbaşkanı bu ülkeyi ayağa kaldırıp, geleceğe taşır buna milletimiz karar verecek" dedi.
 
"Hep birlikte 2023 hedefine ulaşacağız"
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Hakan Kahtalı, "Cumhurbaşkanımız ve güçlü bir meclisle beraber 2023 hedeflerine ulaşacağız. Ülkemizin önündeki bütün bürokratik engelleri kaldıracağız ve daha yaşanabilir bir ülke konumuna geleceğiz. 
Öncelikli hedefimiz huzuru Türkiye'de daim kılmak, refahı yükseltmek, ülkemiz üzerinde oyunları olanların oyunlarını bozmak" dedi.
 
Kahtalı, 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi kapsamında Arapgir ve Hekimhan İlçeleri ile ilçelere bağlı mahallelerde ziyaretlerde bulundu.
 
Güzelyurt, Kocaözü, Girmana Mahallelerini ziyaret edip, 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için destek isteyen Kahtalı, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ile birlikte Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi'nde düzenlenen toplantıda vatandaşlarla bir araya geldi.
 
Kahtalı, seçim çalışmaları kapsamında Arapgir ve Hekimhan İlçeleri'nde esnafları ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi. Yoğun ilgi altında ziyaretlerde bulunan Kahtalı, Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde destek istedi.
 
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Hakan Kahtalı, seçim çalışmaları kapsamında daha sonra Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ile birlikte Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi'nde düzenlenen toplantıda vatandaşlarla bir araya geldi.
 
Mahalle toplantısında konuşan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, "24 Haziran seçimlerin en önemlisi. 24 Haziran seçimlerin en kıymetlisi. İnşallah Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı Malatya'dan en güçlü bir şekilde cumhurbaşkanı seçeceğiz. Ama bir de cumhurbaşkanımızın yol arkadaşlarını, dava arkadaşlarını Malatya'dan güçlü bir şekilde göndereceğiz" dedi.
 
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Hakan Kahtalı ise "24 Haziran seçimleri, ülkemiz için bir dönüm noktası. Burada bize yaşattığınız bayram gibi Pazar akşamı da AK Parti kazandıktan, cumhurbaşkanımızı devlet başkanı yaptıktan sonra bir düğün daha yapacağız" diye konuştu.
 
Kahtalı, mecliste güçlü bir AK Parti'nin olması gerektiğini ifade ederek, "Milletimiz AK Parti'ye bu güne kadar büyük destek verip, sahip çıktılar. Bundan sonrada inşallah büyük destekler verecekler. Cumhurbaşkanımız ve güçlü bir meclisle beraber 2023 hedeflerine ulaşacağız. Ülkemizin önündeki bütün bürokratik engelleri kaldıracağız ve daha yaşanabilir bir ülke konumuna geleceğiz. Öncelikli hedefimiz huzuru Türkiye'de daim kılmak, refahı yükseltmek, ülkemiz üzerinde oyunları olanların oyunlarını bozmak. Pazar günü sandığa gittiğimizde mühürlerimizi AK Parti ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan için kullanacağız" şeklinde konuştu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 


ETİKETLER : Malatya AK Parti Seçim Milletvekili Adayı
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Mobilbahis - Asyabahis - Bets10 Adresi - bahis siteleri
CasinoMaxi
Diğer GÜNDEM haberleri

Yazarlar

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2019 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Haber
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
Erken Seçim
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
kartal escort alanya Escort konya escort porno izle manavgat escort
izmir escort bayan izmir bayan escort antalya escort bayanlar izmir escort kızlar porno indir mobil porno bursa escort bayan

ataky escort avclar escort bayan ili escort mecidiyeky escort mecidiyeky escort bayan sitesi esenyurt escort bayan sayfas istanbul escorts irinevler escort bayan halkal escort kzlar esenyurt escort