ERTV Uydu Frekans Bilgileri
ERTV Uydu Frekans Bilgileri

Dershane Ankara

AK Parti'de Seçim Çalışmaları Hız Kazandı!

AK Parti de seçim çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Milletvekili adayları vatandaşlarla bir araya gelerek destek istedi.
Bu haber 2018-06-22 16:33:47 eklenmiş ve 237 kez goruntulenmiştir.
Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, AK Parti hükümetleri olarak esnafların sorunlarını çözmenin birinci öncelikleri olduğunu söyledi.
 
Bakan Tüfenkci, 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi kapsamında Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri ve esnaflarla bir araya geldi.
 
Havuzbaşında gerçekleştirilen programda konuşan Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Biz esnafın hizmetkarıyız. Sadece Malatya'nın değil, 81 ilin esnafının hizmetkarıyız. İşte TESK'in efsane başkanı Bendevi Palandöken, sorun bir dediğini
 
iki ettiysek söylesin. Esnafın hangi sorununu getirdiyse başımız üstüne dedik, yerine getirebilmek için gecemizi gündüzümüze kattık. İnşallah 24 Haziran'dan sonrada esnafın getirdiği her konuyu çözmek hükümetlerimizin birinci önceliği olacak" ifadelerini kullandı.
 
Bakan Tüfenkci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın esnaf dostu bir cumhurbaşkanı olduğunu kaydederek, "Baş usta, bunu samimi olarak söylüyorum. Başkanım şahit, her getirdiği ve söylediği konuyu Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncelikli olarak bizleri talimatlandırıyor. Başbakanımız hakeza aynı şekilde talimat veriyor. Esnafla ilgili her konuyu Bakanlar Kurulu'nda bizlere, 'Esnafa ne yapabiliriz?' diye soruyor. Bu vergi yapılandırmaları, SSK yapılandırmaları esnasında tamamı esnaflar için çıkarıldı. Bağ-Kur ile ilgili endişeleriniz var. Türkiye genelinde olduğu gibi Malatya'da da belediyelerle ilgili sıkıntılar var. Servis minibüsçülerimizin sıkıntıları var. Halk minibüsçülerimizin sıkıntıları var. Taksici esnafımızın sıkıntıları var. Cumhurbaşkanımız bize hep şunu ifade ediyor; "Esnaf ekonominin bel kemiğidir.' Faizlerin yüzde 20 olduğu ortamda biz esnafımıza yüzde 4-5'le kredi imkanı sunuyoruz. Malatya'da AK Parti döneminde 67 milyar kredi dağıtılmış. 2018 yılında 78 milyon kredi kullanılmış. Limitleri de yükselttik. Limitleri niye yükselttik? Minibüsçü esnafımız otobüs alırsa 500 milyona çıkarttık, esnafımız işyerini alıyorsa bu limiti 500 milyona, vadelerini 10 yıla çıkarttık. İşletme kredilerindeki kredi limitlerini 200 milyona çıkarttık. Bunlar önemli rakamlar. Biz iktidara gelemden önce cumhurbaşkanımız ve başbakanımız bu meydanlarda söz vermişti. 'Biz işbaşına gelirsek taksiciye, esnafımıza ÖTV indirimi getireceğiz' dediler. Allah'a hamdolsun getirildi. Hep sizin istediğinizdi, 'Emekli olup da çalışanlardan prim kesmeyin' diyordunuz, 'tamam' dedik ve Allah'a hamdolsun cumhurbaşkanımız, başbakanımız, hükümetimiz sözünü yerine getirdi. Siz dediniz ki 'Gelir vergisinden basit usule geçmek kolay olsun.' 'Peki' dedik, onu da yaptık. İstisna sınırını 9 bin TL'ye çıkarttık. 9 bin TL'nin altında kazanç beyan edenlerden hiç vergi almıyoruz. Önümüzdeki dönem bir şey daha var; Bağ-Kur primleri. İnşallah yeni hükümet bu noktada da gereken adımları atar ve esnafımızı rahatlatacak çalışmaları yapar" şeklinde konuştu.
 
Esnaflarla ilgili düzenlemelerin devam edeceğini ifade eden Bakan Tüfenkci, "Daha önceden teşviklerden 10 kişinin altında çalışanlar faydalanamıyordu. 3 kişi ve daha altında çalıştıran küçük esnafımıza da 'Bir senden bir benden' kampanyası çerçevesinde yeni genç bir arkadaşımızı işbaşı yaptırdığında bir yıllık ücretin altı ayını SSK ve damga vergisi de dahil olmak üzere hükümet tarafından maaşı da karşılanıyor. Hem bir kişiye istihdam sağlansın hem de küçük esnafımız işini büyütsün istiyoruz. Elbette ki bizim zincir mağazalar sorunumuz var. Onunla ilgili de önümüzdeki dönemde zincir mağazalara karşı esnafımızın dezavantajlı konumunu düzeltmek adına düzenleme yapılır" dedi.
 
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Selahattin Barış Palandöken ise 24 Haziran'da Malatya'dan rekor bir oy alarak mecliste Malatya'yı temsil edeceğini ifade etti.
 
Palandöken, konuşmasında şunları söyledi: "Esnaflarımızın sorunlarını en iyi bilen bir kardeşiniz olarak bunu meclise taşıyacak olan benim. Hepinizin sıkıntılarını çok yakinen biliyorum. Malatya'nın sıkıntılarını da biliyorum. İnşallah bunu en kısa sürede çözüme ulaştıracağımızın sözünü veriyorum."
 
24 Haziran seçimlerinin Türkiye ve Malatya için çok önemli olduğunu dile getiren Palandöken, "Bürokratik vesayetin bittiği, IMF gibi kuruluşların ülkemiz üzerindeki baskılarının biteceği bir döneme giriyoruz. Artık ülkemiz üzerinde bir baskı kuramayacaklar. Dolar ve Euro ile oynayamayacaklar. Bize ekonomi üzerinden baskı kuramayacaklar. Biz ne yapacağız, 24 Haziran'da sandıkları patlatacağız. İstikrarın, mega projelerin devamı, güçlü bir sosyal devlet, savunma sanayimizin kalan projelerinin devamı, tam bağımsızlığımız için 24 Haziran çok önemli" dedi.
 
"Terör örgütlerinin inlerine giriyoruz"
Sosyal Politikalardan Sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, "Uluslararası güçlerin Türkiye üzerinde oynamış olduğu oyunlar çok aşikar. Bunların oyunları içerisinde onlara maşa olan terör örgütlerine ve onlarında uzantısı olan siyasi partilere gereken cevabı 24 Haziran'da Türkiye'nin vereceğine olan inancımız tam" dedi.
 
Çalık, 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi kapsamında çalışmalarını sürdürüyor.
 
Çalık, seçim çalışmaları kapsamında özel bir hastanede sağlık personelleriyle bir araya gelerek, hasta ve hasta yakınlarını ziyaret etti.
 
Seçim çalışmaları kapsamında radyo yayınına katılan Çalık, Emeksiz ve Hastane caddesi'nde esnaf ziyaretinde bulundu.
 
Göztepe Tekel Depoları'ndaki tekstil çalışanlarıyla bir araya gelen Çalık, Sağlık-Sen Malatya Şubesi, Yeşilyurt Muhtarlar Derneği'ni ziyaret ederek Yeşilyurt ve Gündüzbey'de esnaf ziyaretlerinde bulundu.
 
Sosyal Politikalardan Sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, ilk olarak özel bir hastanede sağlık personelleriyle bir araya gelerek, hasta ve hasta yakınlarını ziyaret etti.
 
Daha sonra radyo yayınına katılan Çalık, kendisine yöneltilen soruları samimiyetle cevaplarken, radyoda çalan şarkılara da eşlik etti. Ahmet Kaya'nın şarkılarını büyük bir keyifle dinleyen Çalık, radyo programı sonrası esnaf ziyaretinde bulundu.
 
Esnaf ve vatandaşlardan 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için destek isteyen Çalık, "24 Haziran'da hep birlikte durmak yok yola devam diyeceğiz" dedi.
 
Göztepe Tekel Depoları'ndaki tekstil çalışanlarıyla bir araya gelen Çalık, daha sonra Sağlık-Sen Malatya Şubesi'ni ziyaret etti. Ziyarette konuşan Çalık, "Uluslararası güçlerin Türkiye üzerinde oynamış olduğu oyunlar çok aşikar. Bunların oyunları içerisinde onlara maşa olan terör örgütlerine ve onlarında uzantısı olan siyasi partilere gereken cevabı 24 Haziran'da Türkiye'nin vereceğine olan inancımız tam. Hem uluslararası örgütlerine hem terör örgütlerine hem de onların uzantıları olan partilere gerekli cevabı vermek boynumuzun borcudur. Şehitlerimizin kanını yerde koymamak için bu cevabı vermek boynumuzun borcu" dedi.
 
Çalık, terör örgütlerinin inlerine girdiklerini ve operasyonların süreceğini kaydederek, şunları söyledi: "Şehitlerimizin kanının yerde kalmaması lazım. Onlara bu desteği veren uluslararası güçlere hepimizin cevap vermesi lazım. Onlara payandalık edenlere, terör örgütlerini teşvik edenlere, eylem çağrısı yapanlara, 'dışarıya çıkması gerekir' diyerek, ziyarette bulunanlara gereken cevabı hep birlikte 24 Haziran'da vermemiz gerekir. Türkiye'nin sağlıklı bir toplum olabilmesi için öncelikle güvenlik konusunda hiçbir zafiyet yaşamadan, tüm Türkiye'nin, 81 milyonun güvenliğini tesis etmemiz gerekir. Bütün sınırlarımızdaki güvenliğimizi tesis edeceğiz, sınır dışındaki operasyonlarımıza devam edeceğiz ve sınırlarımızın içerisinde hiçbir terörist kalmayana kadar sonuna kadar mücadele edeceğiz. Terör örgütlerinin inlerine girmeye devam ediyoruz."
 
Sosyal Politikalardan Sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, daha sonra Yeşilyurt Muhtarlar Derneği'ni ziyaret etti.
 
Çalık, ziyaretinde yaptığı konuşmada, muhtarların demokrasinin ilk adımı olduğunu ifade ederek, "Muhtarlar, seçimle işbaşına gelen basamağın ilk merhalesi ve cumhurbaşkanımızın mahallelerdeki temsilcisi. Siz, her mahallede cumhurbaşkanımızı temsil ediyorsunuz. Geçmiş dönemdeki muhtarlık müessesi ile bugünü karşılaştırdığımızda muhtarlığın anlamı ve önemi çok daha yüksek mertebelere ulaşmış vaziyette. Özlük hakları ve maaşlarının iyileştirilmesi bir yana muhtarlık unvanı ve kavramı Türkiye'de çok önemli bir yere konumlandırıldı. Türkiye'nin muhtarı Recep Tayyip Erdoğan, Malatya'nın muhtarları ise sizlersiniz" diye konuştu.
 
Çalık, daha sonra Yeşilyurt ve Gündüzbey'de esnaf ziyaretlerinde bulundu.
 
Gençlerden Çakır’a Destek
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Ahmet Çakır, "AK Parti'nin Türkiye'yi geleceğe taşıyacağını gençlerimiz iyi biliyor. Gençlerimiz bayrağını, vatanını, toprak bütünlüğünü, kalkınmayı düşünüyor ve ülkemize kurulan tuzakları görerek, 24 Haziran'daki seçimin önemini biliyor. Tabi ki sizlere büyük sorumluluk düşüyor. Gençliğimiz ülkesine, vatanına, bayrağına, milletine, tarihine, geçmişine, inancına ve değerlerine sahip çıktığı sürece bu ülkenin geleceği emin ellerdedir" dedi.
 
Çakır, 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi kapsamında Pütürge İlçesi'nde ziyarette bulundu. Ahmet Çakır, daha sonra Malatya merkezde özel bir toplantıda gençlerle bir araya geldi.
 
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Ahmet Çakır, seçim çalışmaları kapsamında Pütürge İlçesi'nde ziyaretlerde bulundu. Arınlı, Esencik, Meşedibi, Arslankent, Yamaç, Köklükaya, Örencik, Uzunköprü, Bölünmez ve Deredüzü Mahallerini ziyaret eden Çakır, vatandaşlarla bir araya geldi.
 
Çakır, AK Parti'nin 16 yılda Türkiye'de ciddi hizmetler yaptığını ifade ederek, "Onlarca, yüzlerce hizmet sayabiliriz" dedi.
 
24 Haziran'da Türkiye'nin geleceğine dair bir kararın verileceğini kaydeden Çakır, "Bizi yönetecek cumhurbaşkanımızın elini güçlendirmek adına, uluslararası şer odaklarına karşı güçlü bir cumhurbaşkanı ve güçlü bir hükümet olmak zorunda. Hem parlamentoda güçlü olmak zorundayız hem de cumhurbaşkanımızın yüksek bir oy ile seçilmesi lazım. 24 Haziran seçimlerini bütün dünya izliyor. Türkiye'nin başarısı bütün mazlum hakların başarısı anlamına geliyor. Haliyle bizde üstlenmiş olduğumuz görevin ne kadar önemli, değerli, kıymetli olduğunu biliyoruz" diye konuştu.
 
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Ahmet Çakır, daha sonra Malatya merkezde düzenlenen özel bir toplantıda gençlerle bir araya geldi. Havai fişekler ve meşalelerle karşılanan Çakır'a gençler büyük destek verdi.
 
"Cumhurbaşkanımızı devlet başkanı yapacağız"
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Hakan Kahtalı, "Milletimiz 16 yıldır sağduyuyla bu ülkenin idaresini bu ülkenin liderine, tüm dünya mazlumlarının sesi olan cumhurbaşkanımıza verdi. İnşallah 24 Haziran'da da mühürlerimizi götürüp, cumhurbaşkanımızı devlet başkanı yapmak için kullanacağız" dedi.
 
Kahtalı, 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi kapsamında Sıtmapınarı esnafını ziyaret etti. Malatya Büyükşehir Belediyesi'nde çalışanlarla bir araya gelen Kahtalı, Sarıcıoğlu Mahallesi'nde düzenlenen toplantıda vatandaşlarla bir araya geldi.
 
Mahalle toplantısında konuşan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, "İspendere'de rehabilitasyon merkezi yapıyoruz, bu Türkiye'de ilktir. Yeşilkuşak Türkiye'ye rol model olacak. Mahallelilik kültürü Türkiye'ye rol model olacak. Kümbetler, türbeler, ziyaretler, hanlar, hamamlar, kışlalar, surlar hepsi ayağa kaldırıldı. Bunlar dualarınızla bize vermiş olduğunuz manevi desteğin neticesidir" ifadelerini kullandı.
 
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Hakan Kahtalı ise "Malatya'da bu güç ve birliktelik olduktan sonra her noktasına hizmet etmek için her zaman olduğu gibi bundan sonrada gayret içerisinde olacağız" dedi.
 
Kahtalı, 12 seçimde Sarıcoğlu'nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti'ye büyük destek verdiğini ifade ederek, "İnşallah bu makas ayırımında da cumhurbaşkanımızı ve AK Parti'mizi yalnız bırakmayacak, güçlü meclis ile birlikte, 'güçlü devlet başkanı' diyecek. Malatya'da da inşallah en yüksek oyu Sarıcıoğlu Mahallesi verecek. Sarıcıoğlu Mahallesi bizi hiç yalnız bırakmadı, her zaman tarafını net ortaya koydu. Allah nasip ederse 24 Haziran'da yapacağımız bu büyük seçimde de hem AK Parti'ye ak mühürlerini basacak hem de Devlet Başkanı yapacağımız Recep Tayyip Erdoğan'ın arkasında olduğunu bir kez daha gösterecek. Biz hem ülkemizi büyüteceğiz hem de hem içerideki hainlerle hem de dışarıdaki hainlerle mücadelemizi devam ettireceğiz." dedi.
 
Terör örgütleriyle sonuna kadar mücadele edeceklerini kaydeden Kahtalı, "PKK'yla mücadeleyi milletimizin desteğiyle AK Parti hükümeti yaptı. Bundan sonrada bu mücadele devam edecek. Afrin'e gittik, ülkemize uzanabilecek elleri kırdık, 4 bin 500 teröristi etkisiz hale getirdik. Şuanda da bu milletin şanlı ordusu Kandil'de, yine bu ülkeye el uzatmak isteyenlerin ellerini kırmak, orayı onların başına geçiriyor. Cenabı Allah bütün şehitlerimize rahmet etsin. Bu ülke üzerinde hesapları olanların hesaplarını milletimizin desteğiyle başlarına geçireceğiz" şeklinde konuştu.
 
Kahtalı, karşılarında bir şer ittifakının olduğunu ifade ederek, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu bilinçli bir proje. Bilinçli bir şekilde yapılmış ve cumhurbaşkanımız ilk turda seçilmesin diye ortaya konulmuş ve dış mihraklar tarafından organize edilmiş bir proje. Bunları her zaman denediler. Siyonistler bir taraftan, emperyalistler bir taraftan ülkemizin üzerinde hesapları olanlar her zaman bunu denedi. Çıkartmışlar bu şer ittifakının içerisine CHP'yi, İP diye bir parti ile temelsiz Karamollaoğlu'nu koymuşlar. Üçünün de dünya görüşü farklı, üçü de birbiriyle kesinlikle anlaşamayacak insanlar. Bunu kim için yapıyorlar, ülkenin hangi menfaati için bir araya geliyorlar, hiçbir menfaati için bir araya gelmiyorlar. Bir tarafta da 'Mecliste PKK'nın sözcüsüyüm' diyen HDP var. Bunların tek bir amaçları, gayretleri var; bu ülkenin lideri, tüm dünya mazlumlarının lideri olan ve tüm dünya mazlumlarının gözünün üzerinde olduğu 'Recep Tayyip Erdoğan gitsin de ne olursa olsun' diyenlerin hepsi bir araya gelmiş. Bunlar dış mihrakların oyununa alet olmuş insanlar. Ama milletimiz 16 yıldır sağduyuyla bu ülkenin idaresini bu ülkenin liderine, tüm dünya mazlumlarının sesi olan cumhurbaşkanımıza verdi. İnşallah 24 Haziran'da da mühürlerimizi götürüp, cumhurbaşkanımızı devlet başkanı yapmak için kullanacağız."
 
Sosyal Politikalardan Sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık ise Sarıcıoğlu Mahallesi'nin 12 seçimde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a tam destek verdiğini ifade etti. Sarıcıoğlu Mahallesi'nin AK Parti'ye 1 Kasım seçimlerinde yüzde 85 destek verdiğini kaydeden Çalık, "24 Haziran'da sandıklara bereket gelecek" dedi.
 
Çalık, 24 Haziran'daki seçim için Sarıcıoğlu Mahallesi'nin kararını verdiğini belirterek, "İnşallah Recep Tayyip Erdoğan'ı cumhurbaşkanı seçecek" diye konuştu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ETİKETLER : Malatya AK Parti Milletvekili Adayı
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Mobilbahis - Asyabahis - Bets10 Adresi - bahis siteleri
CasinoMaxi
Diğer GÜNDEM haberleri

Yazarlar

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2019 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Haber
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
Erken Seçim
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
kartal escort alanya Escort konya escort porno izle manavgat escort
izmir escort bayan izmir bayan escort antalya escort bayanlar izmir escort kızlar porno indir mobil porno bursa escort bayan

ataky escort avclar escort bayan ili escort mecidiyeky escort mecidiyeky escort bayan sitesi esenyurt escort bayan sayfas istanbul escorts irinevler escort bayan halkal escort kzlar esenyurt escort