ERTV Uydu Frekans Bilgileri
ERTV Uydu Frekans Bilgileri

Dershane Ankara

AK Parti'de Seçime Doğru!

AK Parti'li Milletvekili adayları seçim çalışmaları kapsamında çalışmalarını sürdürüyor.
Bu haber 2018-06-18 18:19:51 eklenmiş ve 260 kez goruntulenmiştir.
Sosyal Politikalardan Sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, 24 Haziran'da durmak yok yola devam diyeceğiz" dedi. 
 
Çalık, AK Parti Kadın Kolları tarafından Kernek Şelale'de düzenlenen Usta Öğrenciler programına katıldı. 
 
Programda konuşan AK Parti Malatya Kadın Kolları Başkanı Aynur Oğuzhan, "24 Haziran seçimlerinin Türkiye için önemi; 16 Nisan referandumuyla değiştirdiğimiz hükümet sisteminin hayata geçirilecek olmasıdır. Yeni sisteme geçiş için erken seçime gidilmesi; ülkemizin önündeki belirsizliklerin bir an önce açılması, ülkemizin geleceğine yönelik kararların daha güçlü ve hızlı alınabilmesi içindir. Vakit, AK Parti vakti" dedi. 
Sosyal Politikalardan Sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık ise usta öğreticilerin en büyük hedefinin üretmek, çalışmak, yorulmadan hizmet üretmek olduğunu ifade etti.
 
Çalık, usta öğreticilerin Halk Eğitim Kursu açtıkları yerler ile Milli Eğitimin ulaştığı en ücra yerlere kadar hizmet götürdüklerini belirterek, "Toplumun eğitilmesi, öğrenime açık olan insanlarımızın da bu eğitime tabi tutulmasını sizler sağlıyorsunuz. Zor şartlar altında bunu sağladığınızı biliyoruz. Halk eğitim usta öğreticilerimiz geçmiş dönemin şartları gibi değil" dedi.
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti'yi kurarken önce milletin gönlüne girdiğini dile getiren Çalık, "O günden bugüne hiç milletin gönlünden çıkmadı. Nerede mazlum, mağdur birisi varsa onların sorunlarını çözmek için mücadele ettik, etmeye de devam ediyoruz. Hiç kimsenin hakkını yememek üzere gayret ediyoruz. Bir milyon taşerona kadro verdik. Ailesiyle birlikte 4 milyon insan kendisini güvence altında hissedecek. Usta öğreticilerimizin çalışma şartları ve koşulları çok sıkıntılıydı. Sizin taleplerinizi bakanımızla konuşacağız. Milletimizin sesine her daim kulak verdik. Cumhurbaşkanımıza da, Başbakanımızı da taleplerinizi ileteceğiz" şeklinde konuştu. 
 
Çalık, 24 Haziran'da iki önemli seçimin olduğuna dikkat çekerek, "Bu iki önemli seçimde iki evet kullanacağız. Birinci evetimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan için, ikinci evetimiz ise başkomutanımızın yol arkadaşları, milletimizin hizmetkarları AK Parti milletvekilleri için olacak. Durmak yok yola devam edeceğiz" dedi.
 
"Kale'ye birincilik yakışır"
 
Sosyal Politikalardan Sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Kale İlçesi'nin AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a her zaman büyük destek verdiğini kaydederek, "Ben, Kale'nin bu sene Türkiye'nin birincisi olacağına inanıyorum. Kale'ye birincilik yakışır" dedi. 
 
Çalık, 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi kapsamında Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, AK Parti Malatya Milletvekili Adayları Ahmet Çakır, Selahattin Barış Palandöken ve Vahit Atalan ile birlikte Kale İlçesi ile Gülen Mahallesi'ni ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi. Adaylar, Gökdere Derneği'nin düzenlediği İkinci Söğüt Yürüyüşünde; Gülenköy, Karaağaç, Duruldu, Yenidamlar Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. 
 
Kale İlçesi'nde Aluçlu Vakfının düzenlediği programda konuşan AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Selahattin Barış Palandöken, "Önümüzde 24 Haziran gibi çok önemli bir seçimimiz var. Bu seçimde cumhurbaşkanımızı sonuna kadar destekleyeceğinizden ve arkasında kale gibi duracağınızdan hiç şüphem yok. İnşallah Rabbimin izni, milletimizin desteğiyle 6'da 6 yapacağız. 24 Haziran'ın bir özelliği daha var; şer odaklarına dersini vereceğiniz, ülkemizin geleceği ve bekası için çok önemli bir tarih. Tam bağımsızlığımız, bürokratik vesayetin sona ermesi içinde 24 Haziran'ın büyük önemi var" dedi. 
 
Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ise Kale İlçesi'nin ismi gibi yani kale gibi olduğunu ifade etti.
Polat, Kale İlçesi'nin AK Parti'nin kalesi olduğunu belirterek, "Kale, elhamdülillah Recep Tayyip Erdoğan'ın kalesi. Nerede duracağını, nasıl duracağını ve ne yapacağını iyi bilen bir ilçemiz. Cumhurbaşkanımız seçildiğinde Türkiye ikincisi olan, yüzde 95'in üzerinde cumhurbaşkanını destekleyen bir Kale. 24 Haziran'da da iki evetimiz çok önemli. Birincisi yeni hükümet sistemine göre cumhurbaşkanımızı seçeceğiz ama bir diğer evet ise cumhurbaşkanımızın yol arkadaşlarını seçeceğiz. İki evet ile oynanan oyunları bozacağız. Kale bütün oyunları bozduğu gibi 24 Haziran'da vereceği evet ile bütün oyunları bozacağız" diye konuştu. 
 
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Ahmet Çakır da "Hizmet bizim işimiz. Hizmet AK Parti'nin işi. Bizim bir tek amacımız var; ülkemize hizmet etmek, terörü sonlandırmak, ekonomiyi büyütmek, birliğimizi ve beraberliğimizi, güçlü siyasetimizle birlikte hem iç hem dış siyasette Türkiye'yi güçlü bir hale getirmek. Tabi Türkiye güçlendikçe, içeride siyasi güç elde ettikçe bu süreçte aldığımız oyun üzerinde bir oy bekliyoruz. Kale bizi hep onurlandırdı. Kale'den yine güçlü bir destek bekliyoruz" ifadelerini kullandı. 
 
Sosyal Politikalardan Sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık ise "Kale, sadece Malatya'nın kalesi değil, Kale sadece AK Parti'nin kalesi değil, Kale aynı zamanda Türkiye'nin kalesi. Aldığımız oy oranlarına baktığımızda 2007 referandumunda yüzde 96, 2010 referandumunda yüzde 98, 2014'te Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a yüzde 92'lik vermiş olduğu oy ile Türkiye'nin AK Parti'ye ve Recep Tayyip Erdoğan'a en fazla oy veren ikinci ilçesi oldu" dedi.
 
Çalık, Kale'nin ikinciliği yakaladığını, sırada ise birinciliğin olduğunu kaydederek, "Sizinle yarışmak isteyen ilçeler var. Pütürge, 'Birinciliği biz alacağız, Sincik biz alacağız' diyor. Ben, Kale'nin bu sene Türkiye'nin birincisi olacağına inanıyorum. Kale'ye birincilik yakışır" diye konuştu. 
 
Sosyal Politikalardan Sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, AK Parti Malatya Milletvekili Adayları Ahmet Çakır, Selahattin Barış Palandöken ve Vahit Atalan daha sonra Gülenköy Mahallesi'nde geleneksel Söğüt Yürüyüşü'ne katıldı. 
 
Gülenköy Mahallesi'nde vatandaşlara hitap eden AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Ahmet Çakır, "Bir mücadele içerisindeyiz. Bu ülke, gelecek, terör, ekonomi, insana verilen değerin, kalkınma ve güçlü Türkiye mücadelesi. İnşallah bu davada 24 Haziran'da milletimizin vereceği güçlü destekle yolumuza devam edeceğiz. Türkiye, içeride ve dışarıda terörün belini kırdı. Ekonomik kalkınmayı çok iyi bir seviyeye getirdi. Ülkemiz hala hem terör hem de ekonomik saldırıya maruz kalıyor. Darbeleri, ekonomik saldırıları hep sandıkta yendik. Yine büyük bir destek bekliyoruz. Kale bizim için gurur kaynağı. 24 Haziran'da Kale'nin AK Parti'ye, cumhurbaşkanına ve ülkesine sahip çıkacağından hiç şüphem yok" ifadelerini kaydetti. 
 
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Selahattin Barış Palandöken ise 24 Haziran'da gerçekleştirilecek olan seçimlerde milletin şer odaklarına dersini vereceğini belirterek, "24 Haziran önemli bir seçim. Sandıkta dersini vereceğimiz mihraklar var. 'Dünyanın beşten büyük olduğunu' söyleyen cumhurbaşkanımızla biz askerlerini meclise yollayacağınızdan şüphemiz yok" diye konuştu. 
 
Sosyal Politikalardan Sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık da eski Türkiye'de her şeyin çok zor olduğunu kaydederek, "Bu yolu yapalım diye gece gündüz çalıştık. İl Özel İdaresi zamanında Sami Er'e 'Bu yolu yapalım, Gülenköy Mahallesi'ni güldürelim, onlar bizi güldürüyorlar' dedik. Adım adım ilerledik. Sonrasında Malatya büyükşehir oldu ve ilçe yollarını yapma görevini cumhurbaşkanımız belediyelere verdi. Büyükşehir olduktan sonra biz, sizin davetliniz olarak buraya geldik. Talebinizi, anında yerine getirildi" dedi.
 
Çalık, Kale'nin AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a büyük destekler verdiğini belirterek, "Gülenköy Mahallesi bize yüzde yüz oy vermiş. Elinize, yüreğinize sağlık. Allah nasip ederse Kale, geçen seçimde Türkiye'nin ikincisi oldu. Türkiye'de AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan'a en fazla oy veren ikinci ilçe oldu" diye konuştu. 
 
Sosyal Politikalardan Sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık daha sonra Halfettin Mahallesi'nde ev ziyaretlerinde bulundu. Halfettin Mahallesi Muhtarı Murat Ceyhan'ı ziyaret eden Çalık, Ceyhan'ın engelli kızı Sinem Ceyhan ile yakından ilgilendi.
 
"Sağlam bir iradeyle ülkemiz yönetilecek"
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Hakan Kahtalı, "24 Haziran bir makas değişimi olacak. Yüzyıllık Parlamenter Sistem'den Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne geçeceğiz. Bu sistem daha güçlü karar alma, hızlı bürokrasi, engel ve sıkıntıları anında yerinde çözüme kavuşturacak. Koalisyonlar ve çift başlılıklar bu ülkede bir daha olmayacak. Sağlam bir iradeyle bu ülke yönetilecek" dedi. 
 
Kahtalı, 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi kapsamında Akçadağ ve Doğanşehir İlçeleri'ni ziyaret ederek, hem partililer hem de vatandaşlarla bir araya geldi. 
 
Kahtalı, seçim çalışmaları kapsamında ilk olarak Akçadağ İlçesi'nde ziyaretlerde bulundu. Vatandaşların yoğun ilgisi altında ziyaretlerini gerçekleştiren Kahtalı, Ramazan Bayramı sonrası 24 Haziran'da ikinci bir bayramı yaşayacaklarını ifade etti.
 
Kahtalı, Akçadağ'ın her zaman AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a tam destek verdiğini ifade ederek, "Biz Akçadağ'ı, Akçadağ'da bizi çok iyi bilir. AK Parti kurulduğu günden beri cumhurbaşkanımızın arkasında aslanlar gibi durmuş olan bir ilçemiz. Akçadağ'da biz yüzde 90 oy alıyoruz. Akçadağ her zaman aslanlar gibi çizgisini ve tarafını net bir şekilde ortaya koydu" dedi.
 
Türkiye'nin birçok badireler atlattığını kaydeden Kahtalı, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Ülkemiz sıkıntılı dönemleri atlatmış ve ülkemiz kurulduğu günden bugüne mücadelesini sürdürmüştür. Şimdi bir yol ayrımına geldik. Türkiye Cumhuriyeti olarak biz yüzyıllık bir ülke değiliz. 700 yıllık Osmanlı, 250 yıllık Selçuklu geçmişi olan bin yıllık bir medeniyetiz. Biz, dünyaya tarih yazmış bir ülkeyiz. Dünyaya tarih yazmış bir milletiz. Bizi bir başka anlamda bölmeye, parçalamaya, küçük düşürmeye, dünya nezdinde yok saymaya hiç kimsenin, hiçbir devletin gücü yetmez. Bunlar defalarca denediler, sıkıntıları önümüze çıkarttılar ama her seferinde milletimizin sağlam, inançlı duruşu, Allah'a, milletine, bayrağına, devletine, ezanına olan bağlılığıyla bütün sorunları hallettik."
 
"Bugün birlik günü' diyen Kahtalı, "Bugün bir arada, el ele vermek ve bütün mücadeleleri vermek günüdür. Bizim bu ülke, vatan ve toprak için canını vermiş şehitlerin kanlarının yerde kalmaması için hep birlikte mücadele etmeliyiz. Bundan sonrada mücadelemiz devam edecek. Afrin'e gittik, orada 4 bin 500 teröristi etkisiz hale getirdik. Şimdi Kandil'de de bu ülkeye uzanacak eller varsa o elleri kırmaya gittik. Bu ülke, hem sınırlarımızın içerisinde hem de sınır dışında ülkemize gelebilecek her türlü saldırıyı yok edebilecek güce sahip. Artık bu ülkenin önünde Allah'ın izniyle kimse duramaz" diye konuştu. 
 
Kahtalı, ülkenin bir yol ayrımında olduğunu ifade ederek, "24 Haziran'da da güçlü bir meclisle, güçlü bir devlet başkanıyla bu ülke artık önü açılmış, dünyanın en güçlü ilk 10 ekonomisinin içerisine girebilecek, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine kavuşabilecek duruma gelecek. Bizi zaman zaman denediler. Alevi-Sünni ayrımı yapmaya çalıştılar. Kürt-Türk ayrımı yapmaya çalıştılar. Radikal İslamcı, anti laik yapmaya çalıştılar. Ama bu millet ne Alevi-Sünni, Türk-Kürt ayrımı yapmadı, sorun yaşamadı. Milletimiz bu oyunları gördü. Ülkemiz üzerinde oyun kurmak isteyenlerin oyunlarına fırsat vermeyeceğiz" şeklinde konuştu. 
 
24 Haziran'da Türkiye'nin önemli bir seçime gideceğine dikkat çeken Kahtalı, şunları söyledi: "Cumhurbaşkanımızı güçlü tutmazsak, kullanacakları kuklaları işbaşına getirecekler. Ülkemizin önüne başka badireler koyacaklar. Biz o badirelerle uğraşırken, ülkemizin kaynaklarını sömürecekler. Milletimiz oynanmak istenen oyunları iyi biliyor. Birlik ve beraberlik içerisinde olacağız. Her bir oyun büyük önemi var."
 
Kahtalı, seçim çalışmaları kapsamında daha sonra Doğanşehir İlçesi'ne gezdi ve ziyaretlerde bulundu. 
 
24 Haziran'da Türkiye'nin bir yol ayrımına gireceğini ifade eden Kahtalı, "24 Haziran bir makas değişimi olacak. Yüzyıllık Parlamenter Sistem'den Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne geçeceğiz. Bu sistem daha güçlü karar alma, hızlı bürokrasi, engel ve sıkıntıları anında yerinde çözüme kavuşturacak. Koalisyonlar ve çift başlılıklar bu ülkede bir daha olmayacak. Sağlam bir iradeyle bu ülke yönetilecek" dedi.


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Mobilbahis - Asyabahis - Bets10 Adresi - bahis siteleri
CasinoMaxi
Diğer GÜNDEM haberleri

Yazarlar

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2019 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Haber
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
Erken Seçim
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
kartal escort alanya Escort konya escort porno izle manavgat escort
izmir escort bayan izmir bayan escort antalya escort bayanlar izmir escort kızlar porno indir mobil porno bursa escort bayan

ataky escort avclar escort bayan ili escort mecidiyeky escort mecidiyeky escort bayan sitesi esenyurt escort bayan sayfas istanbul escorts irinevler escort bayan halkal escort kzlar esenyurt escort