ERTV Uydu Frekans Bilgileri
ERTV Uydu Frekans Bilgileri

Dershane Ankara

AK Parti'de Seçim Mesaisi!

Ak Parti Malatya milletvekili adayları seçim çalışmalarını aralıksız sürüyor. Vatandaşlarla bir araya gelen adaylar Ak Partinin vaatlerini anlatarak 24 Haziran için destek istedi.
Bu haber 2018-06-14 17:17:39 eklenmiş ve 992 kez goruntulenmiştir.
Sosyal Politikalardan Sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, "24 Haziran Türkiye için değişim noktası. Kaldığımız yerden devam etmek istiyoruz. Eski Türkiye tasavvurunda olanlar, yeni Türkiye’yi hazmedemeyenler, büyük Türkiye’nin önünde durmak isteyenlere 24 Haziran’da Allah nasip ederse, başta demiryolcularımız olmak üzere Baskillilerimiz, Elazığlılarımız, Malatyalımız, tüm Türkiye’miz devam edecek ve Allah nasip ederse Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı seçeceğiz ve Malatya’daki milletvekillerimizi de aslanlar gibi Meclis’e göndereceğiz" dedi.
 
Çalık, 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi kapsamında Malatya merkez Dörtyol Caddesi'nde ve Hekimhan İlçesi'nde esnaf ziyaretinde bulunarak,Hekimhan'da düzenlenen iftara katıldı.
 
TCDD Taşımacılık tarafından Malatya-Elazığ arasına Ray-Büs olarak bilinen Malatya-Elazığ ekspresinin sefere konulması nedeniyle Malatya Gar'ında düzenlenen törene katılan Çalık, daha sonda Bostanbaşı Mahallesi'nde düzenlenen mahalle toplantısında vatandaşlara hitap etti.
 
Çalık, seçim çalışmaları kapsamında ilk olarak Dörtyol Caddesi'nde esnaf ziyaretinde bulundu. Esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisi altında ziyaretlerini gerçekleştiren Çalık, esnaf ziyaretlerini Hekimhan'da sürdürdü.
 
Hekimhan'da düzenlenen iftar programında konuşan Çalık, "Tüneller yaptık milletimizi buluşturduk. Dağları deldik Hekimhanlılarla Malatyalıları buluşturduk. Çebiş tünelini yeniden deldik bizi sizlerle buluşturduk. Hekimhan istedi Meslek Yüksek Okulu'nu kazandırdık" ifadelerini kullandı.
 
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Hakan Kahtalı’da 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi kapsamında Turgut Temelli ve PTT çevresinde esnaf ziyaretinde bulunarak, Rışvanlılar Derneği tarafından düzenlenen iftar programına katıldı. Kahtalı, seçim çalışmaları kapsamında daha sonra Büyük ve Küçük Hüseyinbey ile Saray Mahalleleri'nin ortaklaşa düzenlediği mahalle toplantısında vatandaşlara hitap etti.
 
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Hakan Kahtalı, seçim çalışmaları kapsamında ilk olarak Turgut Temelli ve PTT çevresinde esnaf ziyaretinde bulunarak, 24 Haziran seçimleri için esnaf ve vatandaşlardan destek istedi. Kahtalı, "24 Haziran'da ak oylarımızı ak mühürleri basıp, güçlü bir meclis oluşturacağız" dedi.
 
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Hakan Kahtalı, Rışvanlılar Derneği tarafından düzenlenen iftar programına katıldıktan sonra AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Vahit Atalan ile birlikte Büyük ve Küçük Hüseyinbey ile Saray Mahalleleri'nin ortaklaşa düzenlediği mahalle toplantısında vatandaşlara hitap etti.
 
Mahalle toplantısında konuşan AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Vahit Atalan, "Milletimiz bu ülkede kimin hizmet ettiğini, kimin bu ülkeye ve millete hizmetkar olmaya geldiğini çok iyi biliyor. 2002'den beri kimin çalıştığını kimin ise çalışmadığını, kimin eleştirdiğini kimin ise bu ülkeye güzellik katmaya çalıştığını milletimiz çok iyi biliyor. Bu kardeşiniz 81 ili gezdi. 2015'ten buyana her yere gittim, her yerde aynı hizmet, tempo ve çalışma var. Bir yerden birileri yıkıyor, bir yandan da bizim gibi, sizler gibi kıymetli vatandaşlarımız ve hükümetimiz onarmaya çalışıyor, nerede bir mazlum varsa başını okşuyor. Hastane bombalayanlarda gördük, hastane tamir edip, hastane yapanları da gördük. Havalimanı açılmasını istemeyenler, havalimanında çalışan kamyonları yaktı, onları da gördük. Ama Allah'a hamdolsun bütün bu engellemelere karşın hastanelerimiz, havalimanlarımızı, eğitim tesislerimizi açtık. Vatandaşlarımızın daha iyi hizmete kavuşması için çalıştık. Birileri yıkıyor, biz yapıyoruz. Ne kadar engelleseler de boş, biz 2002'den itibaren milletimize hizmet için 'kefenimizi giyip' yola çıktık" dedi.
 
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Hakan Kahtalı ise hem yerel hem de genelde büyük hizmetler yaptıklarını belirterek, hizmetlerini sürdürmeye devam edeceklerini ifade etti.
 
Kahtalı, 24 Haziran'da yeni bir yol ayrımına gireceklerini kaydederek, "Bu yol ayrımına, 16 Nisan'da referandumda hepimizin gidip onayladığı, Parlamenter Sistem'den Devlet Başkanlığı Sistemi'ne geçişi oylamasını yapacağımız bir seçim olacak. Karşımızda bir şer ittifakı var. Bu şer ittifakının oluşturduğu yapıyı da çok iyi biliyoruz. Bir tarafta CHP, bir tarafta temelsiz biri, bir de İP diye bir parti var. Bunlar farklı düşüncelerden olan partiler ama nasılsa, kimler tarafından organize ediliyorlarsa bir şekilde bir araya geliyorlar. Tek amaçları 'Recep Tayyip Erdoğan gitsin de, ne olursa olsun.' Mecliste 'Ben PKK'nın sözcüsüyüm' diyen bir parti var; o da HDP ve lideri denen adamda şuanda cezaevinde. Bu ülkede 40 yıldır kan akmasına neden olan terör örgütünün 'meclisteki temsilcisi' olduğunu ifade eden biri var. Bunların karşısında bir de Cumhur İttifakı var. Bu ülkeye kurulduğu 2001 yılından itibaren yapmış olduğu bütün yatırımlarda, Türkiye Cumhuriyeti tarihi boyunca yapılan bütün yatırımların kat be kat fazlasını 16 yılda ülkemizde milletimizle tanıştırmış bir lider var" diye konuştu.
 
Kahtalı, IMF'ya olan borcun ödendiğini kaydederek, "Allah'a şükür hiç kimseye borcumuz yok. Döndük onlara borç verir hale geldik. Ekonomimiz iyiye gittikçe, 3 bin dolar olan kişi başına düşen milli gelir, 10 bin doların üzerine çıktık. Bundan dolayı da bu ülke üzerinde hesapları olanların nasıl çekindiklerini gördük. Ne yaptılar, ülkenin önünü kesmeye çalıştılar. Gezi olaylarını tespit ettiler. Milleti ayağa kaldırmak istediler. Liderimizi havaalanında yüz binler karşıladı, 'Siz ne yaparsanız yapın millete rağmen bir şey yapamazsınız' dedi ve dik durdu. 17/25 Aralık yargı darbesini getirip, 'Büyük projeler yapmayın' dediler. Ülkenin önüne engel koymak istediler. Allah'a şükürler olsun liderimiz ve halkımızın desteğiyle onu da atlattık. Ülkeyi bölüm, parçalamak ve kan gölüne çevirmek için 15 Temmuz darbesini yapmak istediler. Bu ülkenin, milletin parasıyla alınan silahlarla, uçaklarla, tanklarla yine bu milletin üzerine ateş açtılar. Bunun emrini veren, uşaklar edenler kim, hepimiz gördük. Onlar oyun kurmaya çalışacak, milletimiz sandıkta bozup, oyunlarını başlarına geçirecek" dedi.
 
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Ahmet Çakır Seçim kapsamında Eğitim-Bir-Sen ile Hizmet-İş Sendikası ve Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği'ni ziyaret etti. Darendeliler Derneği'nin iftar programına da katılan Çakır, 3.Konak Ramazan Etkinliği'ne katıldı.
 
Çakır, seçim çalışmaları kapsamında ilk olarak Eğitim-Bir-Sen ile Hizmet-İş Sendikası ve Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği'ni ziyaret etti.
 
Çakır, ziyaretlerinde yaptığı konuşmada, "Seçimler son dönemlerde ülkemiz için çok kritik süreçler oldu. Sadece ülkemiz adına değil bölgemiz, İslam coğrafyası adına da önemli. Türkiye'deki seçimler Avrupa'yı ve Amerika'yı da çok yakından ilgilendiriyor" dedi.
 
Türkiye'nin ciddi manada bir yükselişinin olduğuna dikkat çeken Çakır, "Dünya siyaset arenasında, bölgede Türkiye'nin artık kendi çıkarları doğrultusunda siyaset geliştirebilmesi, uzun vadeli stratejik planları kendi menfaati adına ortaya koyması bunu savunabilecek hem ekonomik hem de savunma sanayisi anlamında belirli bir noktaya gelmesi tabi bütün dengeleri tabi Avrupa'da da, küresel yapılar içerisinde de güçler yerinden oynadı" diye konuştu.
 
Dış vesayetlerle birlikte ülke içerisindeki sendikalarında ülke siyasetine yön verdiği dönemlerin olduğunu belirten Çakır, "İşadamlarının ülke siyasetine yön verdiği, bazı kuruluşların farklı amaçlara yöneldiği, ülkeyi savunması gereken güvenlik birimlerinin dahi artık dış vesayet kontrolü altına girmiş, ülkeyi dizayn eden, siyasete şekil veren, sürekli muhtıra ve darbeler üzerinden Türkiye'nin kendi dinamiklerini; ekonomik, siyasi bağımsızlığını ve gücünü oluşturmaması adına her türlü yapıyı geçmişten beri gördük" şeklinde konuştu.
 
Çakır, AK Parti'nin halkın içerisinden çıkan, halkı temsil eden bir anlayış içerisinde olduğunu kaydederek, "Bizim tek amacımız insana hizmet etmek. Halka hizmet Hakk'a hizmet anlayışıyla, ibadet aşkıyla yaptığımız hizmetler" dedi.
 
Darendeliler Derneği'nin iftar programına da katılan Çakır, konuşmasında şunları söyledi: "Hayırlı bir yola çıktık. 9 yıl belediye başkanlığı görevi yaptık. Tabi bu süre içerisinde gerçekten sizlere layık olmaya çalıştık. Malatya'ya layık olmaya çalıştık. Ama 9 yıl içerisinde yapılan hizmetleri onlarca, yüzlerce hatta binleri bulan projelerle Malatya çok büyük bir değişim yaşadı. Yeniden bir şehirleşmeyi yaşadı. Yeniden inşa edilen şehir oldu. Yeniden kurulan bir altyapıyla birlikte sanatsal ve kültürel anlamda değişen bir Malatya'ya bu dönem içerisinde tamamladık."
 
Çakır daha sonra 3.Konak Ramazan Etkinliği'ne katıldı. Etkinlikte konuşan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, "Bu topraklar, bu millet çok sıkıntılar yaşadı, çok hainler gördü. Ucu dışarıda olan, içeriden yönetilen bir alçaklar gördü. Bir gün ismi FETÖ, bir gün DEAŞ, bir gün PKK/PYD, bir gün DHKP-C oldu. Alfabenin bütün harflerini birleştirerek bu milleti bölmek, parçalamak isteyenlerin ardı arkası kesilmez. Ama bu milletin birliği ve beraberliği tüm hain planları yenmiştir, onlar hain planlarının altında kalmışlardır" dedi.
 
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Ahmet Çakır ise ülkeyi geleceğe taşıyacak kadroları doğru kararlarla seçebilmenin önemli olduğunu değindi.
 
Çakır, her ülkenin yönetim, yöneticiler, hükümetleriyle ve başkanlarıyla geliştiğini kaydederek, "Çünkü dünya bir kaos ortamı, özellikle coğrafyamız. Ülkemiz gerçekten ekonomik, siyasi saldırı altında. Vesayet odaklarının içeride ve dışarıda ülkemize karşı tehditkar davranışları var. Biz bunları hep sandığa gömdük. Hep sandıkta güçlü cevap verdik.
 
İnşallah 24 Haziran'da da en doğru kararı sizler vereceksiniz. Ülkemiz adına, tüm bölge barışı adına, dünya barışı adına inşallah hayırlı, güzel bir netice ortaya çıkar" diye konuştu.

ETİKETLER : Malatya Ak PArti Seçim Ziyaret Çalık Çakır Kahtalı
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Mobilbahis - Asyabahis - Bets10 Adresi - bahis siteleri
CasinoMaxi
Diğer GÜNDEM haberleri

Yazarlar

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2019 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Haber
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
Erken Seçim
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
kartal escort alanya Escort konya escort porno izle manavgat escort
izmir escort bayan izmir bayan escort antalya escort bayanlar izmir escort kızlar porno indir mobil porno bursa escort bayan

ataky escort avclar escort bayan ili escort mecidiyeky escort mecidiyeky escort bayan sitesi esenyurt escort bayan sayfas istanbul escorts irinevler escort bayan halkal escort kzlar esenyurt escort