ERTV Uydu Frekans Bilgileri
ERTV Uydu Frekans Bilgileri

Dershane Ankara

Ak Parti'de Seçime Doğru!

AK Parti Milletvekili adayları Öznur Çalık, Ahmet Çakır ve Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Havı Uğur Polat Seçim Çalışmaları Kapsamında Malatyalı vatandaşlarla bir araya geldi.
Bu haber 2018-06-06 18:26:09 eklenmiş ve 475 kez goruntulenmiştir.
Bunların adına Millet İttifakı değil, illet ve yıkım ittifakı denir"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, "Bunların adına değil Millet İttifakı, olsa illet, yıkım ittifakı denir. Milletimiz yıkım ittifakına da asla ve asla geçit vermeyecektir. İnce'nin yaptığı siyasetin ne demek olduğunu biliyorsunuz. Ne İnce'ye ne Temel'e ne de ipsizlere siz izin vermediniz, bundan sonrada vermeyeceksiniz" dedi.
 
Çalık, 24 Haziran'da gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi kapsamında Yeni Sanayi Sitesi çevresi, Kömür Tevzi esnafı ile Pancar Ekicileri Kooperatifini ziyaret etti.
 
Yeşilyurt Belediyesi tarafından düzenlenen 'Geri Dönüşüm Mucitleri Ödül Töreni'ne katılan Çalık, Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından Darende İlçesi'nde düzenlenen iftar programına katıldıktan sonra Topsöğüt Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.
 
Çalık, seçim çalışmaları kapsamında ilk olarak Yeni Sanayi Sitesi çevresi ve Kömür Tevzi esnafını ziyaret etti. Esnaflardan 24 Haziran için destek isteyen Çalık, 'Durmak yok yola devam' dedi.
 
"MİLLETİN İRADESİNE AMBARGO KOYMAK İSTİYORLAR"
Esnaflarla sohbet eden Çalık, konuşmasında, "Birçok darbeyi ve vesayeti geride bıraktık. Yeniden eski günlere dönmek isteyenler var. Yeniden Parlamenter Sisteme dönmek isteyenler. Bu milletin iradesine ambargo koymaktır. Yüzyıllık bir Parlamenter Sisteme, 16 Nisan'da milletimiz nokta koymuştur. 'Yeniden Parlamenter Sisteme döneceğiz' cümleleri milletin iradesine konulmak istenilen ambargodur. Millet bir karar vermiştir, artık hükümet sistemi değişmiştir. Hükümet sistemi, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'dir. Parlamenter Sistemin aksayan yönlerini milletimiz gördüğü için, yeni bir sisteme 16 Nisan'da 'evet' dedi, oraya bir mühür koydu. Şimdi o mührün devamında 24 Haziran'da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nde inşallah cumhurbaşkanımızı yeniden cumhurbaşkanı seçecek" ifadelerine yer verdi.
 
"24 HAZİRAN'DA İSTİKRARLA BİRLİKTE YATIRIMLARIMIZ SÜRECEK"
Çalık, daha sonra Pancar Ekicileri Kooperatifini ziyaret etti. Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Celal Şerefhanlı, ziyarette yaptığı konuşmada, Çalık'a başarılar dileyerek, "Biz, AK Parti'nin kuruluşundan beri AK Partiliyiz. Bugünde yarında AK Partili olacağız. İnşallah bu süreci kazasız belasız iyi bir neticeyle tamamlarsınız. Bizlerde yanınızdayız" dedi.
 
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık ise Malatya ve ülkenin en önemli kurumlarından bir tanesinin Malatya Şeker Fabrikası olduğunu ifade ederek, "O süreci 2012 yılında beraber yaşarken, Malatya'daki Şeker Fabrikası'nın özelleştirilme sürecinde yaşadığı süreci rahmetli başkanımız Bayram Polatbaş ve Şeker-İş Malatya Şube Başkanı Nuri Murat ile beraber geldiklerinde Malatya'daki Şeker Fabrikamızın özelleştirme sürecinden çıkarılmasını istemişlerdi. Biz, başkanlarımızla cumhurbaşkanımızı görüştürdük ve o süreci de yakından takip ettik. Malatya Şeker Fabrikası'nın özelleştirilmesinin durdurulması işleminde bütün pancar üreticilerimiz ve fabrikada çalışan kardeşlerimiz çok yakından biliyor. Portföy B ve C'deki şeker fabrikalarının özelleştirilmesinin durdurulmasını o esnada sağladık. Pancar üreticilerimiz ve Pankobirlik bize teşekkürlerini iletti. Şimdi Malatya Şeker Fabrikamız birçok ilden pancar alarak üretimini yapıyor. Pankobirlik'te çalışmalarını tüm hızıyla devam ettiriyor. AK Parti 16 yıllık iktidarında hem çiftçilerimize hem de üreticilerimize verdiği destekle çiftçilerimizin, üreticilerimizin AK Parti'ye destek verdiğini biliyorum. 'Biz sonuna kadar AK Parti'ye destek veriyoruz' cümlesi bizi çok mutlu etti. İnşallah yola devam diyoruz. Türkiye ve Malatya vaktiyle, 24 Haziran'a emin adımlarla ilerliyoruz" diye konuştu.
 
İstikrarla birlikte yatırımların devam edeceğini kaydeden Çalık, "İnşallah istikrarımız devam edecek. Ekonomik istikrarımız ve büyümemiz devam edecek. Malatya'ya yapmış olduğumuz 19,5 katrilyonluk yatırımla da yatırımlarımız devam edecek" dedi.
 
"ESKİ TÜRKİYE İLE YENİ TÜRKİYE'Yİ KARŞILAŞTIRMANIN İMKANI YOK"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Topsöğüt Mahallesi'nde düzenlenen toplantıya katıldı.
 
Mahalle toplantısında konuşan Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Topsöğüt'ün her zaman kendilerinin yanında, kendilerinin de her zaman Topsöğüt'ün yanında olduklarını belirterek, "Topsöğüt'ü her zaman kalkındırmak, eksiklerini gidermek için azimle çalışıyoruz. Bu çalışmalarımız elbette devam edecek. Yeşilyurt Belediyesi'nde bir değişim süreci yaşadık. Görevi devraldık ve hızlı bir şekilde hizmetlerin aksamaması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi.
 
Çınar, ülkenin de bir değişim süreci içerisinde olduğunu ifade ederek, "Ülkemiz Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'yle devam edecek. Ülkemiz şuanda ciddi anlamda dış güçlerin baskısı altında. Ekonomik, ticari olarak baskı ve sıkıntılar üretmeye çalışıyorlar. Ortadoğu'da tek başına kalan ve mücadele eden bir tek ülkemiz kaldı" diye konuştu.
 
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık ise Topsöğütlerinin yüreği ve sözü mert, yiğit insanlar olduklarını ifade ederek, 16 yılda Topsöğüt'ün AK Parti'ye tam destek verdiğini ifade etti.
 
Çalık, eski Türkiye'de yaşanan sıkıntıları, insan hakkı ihlallerini, özgürlüklerin önündeki engelleri kaldırdıklarını ifade ederek, şunları söyledi: "2002'de ilk Topsöğüt'e geldiğimizde bize tam destek verdiniz. O zaman 'muhtar bile olamaz' dedikleri Recep Tayyip Erdoğan'a sizler tam destek verdiniz. Partimiz kurulurken, 'Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak' demiştik. Bugün baktığımızda hiçbir şey eskisi gibi değil. Sağlık hizmetlerinden okullarımıza kadar herkes iyi biliyor. Malatya'ya getirdiğimiz hizmetler, yaptıklarımız ve bundan sonra yapacaklarımızı hepiniz iyi biliyorsunuz. Ekonomik hizmetleri, icraatları yaparken analarımız hastanelerdeki kuyrukları hatırlar. Yaşadığımız problem ve sıkıntıları, kızlarımızın başörtülü kızlarımızın okullarda arka kapılardan çıkarıldıklarını kimse unutmadı. 28 Şubat'ta pilot ile seçilen Malatya'da neler yaşadığımızı hiç kimse unutmadı. Kızlarımızın başörtülü oldukları için okullara alınmadığı dönemlerden, binlerce kere şükür olsun şimdi okullarda, kurumlarda, TBMM'de isterse başı açık isterse başörtülü çalışmalarını sağladık. Eski Türkiye ile yeni Türkiye'yi karşılaştırmanın imkanı yok. Merve Kavakçı'yı hatırlarsınız. Meclise girdiğinde 'Bu kadına hakkını bildirin' diyen adamlar, onun devamı olan siyasi parti Cumhuriyet Halk Partisi. 'Bu kadına hakkını bildirin' diyerek meclisten atanlar, bugün Erbakan hocamızın kemiğini sızlatan Saadet Partisi ile işbirliği yapıyor. Rahmetli Erbakan, bugün Saadet Partisi'nin CHP ile işbirliği yaptığını görse herhalde gözyaşlarını tutamazdı. Saadet Partisi, Erbakan hocamızın kemiklerini sızlatıyor."
 
"MİLLETİMİZ CEVABI 24 HAZİRAN'DA SANDIKTA VERECEK"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bütün dünyaya karşı dimdik durduğunu dile getiren Çalık, "Türkiye'deki vesayet sistemlerine karşı dimdik durdu. İktidara geldiğimizden günden buyana birçok darbe girişimiyle karşı karşıya kaldık. Karşımıza neler çıktı. Erdoğan şapkasını alıp gidecek zannettiler. 17/25 Aralık, Gezi eylemleri ardından da 15 Temmuz FETÖ darbe girişimini yapıp, Türkiye'nin altına dinamit koymak istediler. Buna önce liderimiz sonra milletimiz asla izin vermedi. Şimdi ekonomik darbe yapmak istiyorlar. Ekonomik darbe yapmak isteyenleri de kim alkışlıyor, ince siyaset yapmak isteyen 'cumhurbaşkanı adayıyım' diyen ve ayağının altına muz kabuğu konduğunu fark etmeyen, CHP'ye genel başkan olamayan adam yapıyor. Yazıklar olsun ki siz Türkiye'yi yurtdışına şikayet edenler, CHP kafasındaki adamlar, bugün Türkiye'ye ekonomik darbe yapmak isteyenleri görmüyor ve birde gelip milletimizi 'dolar daha da yükselecek' diye korkutuyorsunuz. Biz ne askeri, ne yargı vesayetine boyun eğdik ne de ekonomik darbe yapmak isteyenlere asla boyun eğmedik, bu millette asla boyun eğmeyecek. Onun cevabını 24 Haziran'da da sandıkta verecek" diye konuştu.
 
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Ahmet Çakır Darende’de Vatandaşlarla Bir Araya Geldi
Çakır, 24 Haziran seçimleri kapsamında Darende İlçesi'ni ziyaret ederek, Küçük Mustafa Paşa Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Çakır, Darende'de Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen iftar programına da katıldı.
 
Çakır, seçim çalışmaları kapsamında ilk olarak Darende İlçesi'nde ziyaretlerde bulundu. Esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Çakır, "İlçelere önemli hizmetler yaptık" dedi.
 
Esnaf ve vatandaşlardan 24 Haziran seçimleri için destek isteyen Çakır, 24 Haziran'da seçimlerin Türkiye için büyük önem taşıdığını ifade etti.
 
Çakır, daha sonra Darende'de Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen iftar programına da katıldı. Burada konuşan Çakır, Ramazan'ın İslam coğrafyasına huzur ve barış getirmesi temennisinde bulundu.
 
Ülkeye hizmet etme noktasında kutlu ve hayırlı bir yola çıktıklarını dile getiren Çakır, "Ülkemize ve memleketimize hizmet etme adına yola çıktık" dedi.
 
Çakır, seçim çalışmaları kapsamında daha sonra Küçük Mustafa Paşa Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Çakır, mahalle toplantısında yaptığı konuşmada, CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'ye yüklendi.
 
Çakır, İnce'nin açıklamalarına ilişkin, şu açıklamaları yaptı: "Konuşmalarında 'Şu projeyi iptal edeceğiz, yapımını durduracağız' gibi vaatler, ana muhalefet ve bu ülkeyi yönetme adına diyecek kelime bulamıyoruz. Çok acı ve üzüntü verici bir yaklaşım. Bunu asla hoş karşılayamayız. Biz, AK Parti'nin hizmetlerini sabahtan akşama kadar anlatsak bitiremeyiz. Say say bitmez ama CHP'nin hizmetlerini değil zulümlerini saymakla bitiremeyiz. Dolayısıyla biz asla bizleri yönlendirmesine, yönetmesine ve siyasi algı oluşturmasına fırsat vermeyeceğiz."
 
Başkan Polat, esnafları ziyaret etti
Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, esnaf ziyaretlerinde bulundu.
 
Polat, Kasap Pazarı ile civarındaki esnaflarımızı ziyaret ederek, Hürriyet Parkı'nda vatandaşlarla bir araya geldi. Esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelip, sohbet eden Polat, talep ve önerileri dinledi.
 
Başkan Polat, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen esnafları kırmazken, esnaf ve vatandaşlarla yakından ilgilendi.
 
Bir mısırcının tezgahının arkasına geçen Polat, müşterilere mısır hazırlayıp, ikramda bulundu. Çocuklarla da fotoğraf çektiren Polat, kimi zaman ise vatandaşların öz çekim yapmasına yardımcı oldu.
 
ERTV HABER MERKEZİ

ETİKETLER : Malatya Milletvekili Çakır Çalık
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Mobilbahis - Asyabahis - Bets10 Adresi - bahis siteleri
CasinoMaxi
Diğer GÜNDEM haberleri

Yazarlar

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2019 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Haber
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
Erken Seçim
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
kartal escort alanya Escort konya escort porno izle manavgat escort
izmir escort bayan izmir bayan escort antalya escort bayanlar izmir escort kızlar porno indir mobil porno bursa escort bayan

ataky escort avclar escort bayan ili escort mecidiyeky escort mecidiyeky escort bayan sitesi esenyurt escort bayan sayfas istanbul escorts irinevler escort bayan halkal escort kzlar esenyurt escort