Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

beylikdüzü escort

Doğan, YMS Yönetiminden Azledildi

Yeni Malatyaspor Kulübü’nden, 4 Ekim 2016 gece 00.15’de basın kuruluşlarına, Kulüp Müdürü Selçuk Günaydın’ın adresinden e-mail olarak gönderilen yazılı açıklamada, Kulüp Basın Sözcüsü Seyit Doğan’ın bu görevden azledildiği duyuruldu. 00.40’ta gönderilen ikinci açıklamada ise, Doğan’a yönelik bazı suçlayıcı ifadelerin çıkarılmış olduğu görüldü.
Bu haber 2016-10-04 13:47:13 eklenmiş ve 491 kez görüntülenmiştir.
ted_300_250
Yeni Malatyaspor Kulübü’nden, 4 Ekim 2016 gece 00.15’de basın kuruluşlarına, Kulüp Müdürü Selçuk Günaydın’ın adresinden e-mail olarak gönderilen yazılı açıklamada, Kulüp Basın Sözcüsü Seyit Doğan’ın bu görevden azledildiği duyuruldu. 00.40’ta gönderilen ikinci açıklamada ise, Doğan’a yönelik bazı suçlayıcı ifadelerin çıkarılmış olduğu görüldü.
 
KULÜBÜN İLK AÇIKLAMASI
Yönetim Kurulu adına Adil Gevrek’in açıklaması olarak saat 00.15’de gönderilen açıklamada, ‘Doğan’ın kulüp prensiplerine uygun davranmaması, görevi kendi menfaat ve reklamını yapmak üzere üstlendiğinin anlaşılması üzerine’ azledildiği belirtildi.
Kulübün açıklaması şöyle: “Yeni Malatyaspor Kimliğinin üzerinde hiçbir şahsi hesap ve hiçbir çıkar ilişkisinin olmaması gerekmektedir. Asıl olan Yeni Malatyaspor Kulübüdür. Yönetim Kurulumuzun tek amacı ve görevi Yeni Malatyaspor Kulübü’ ne ve camia ya hizmettir. Kişiler ve şahıslar geçici olmakla beraber kalıcı ve baki olan Yeni Malatyaspor Kulübü ve camiasıdır. Kulübe zarar verecek şahsi menfaatlerin oluşmasını sağlayacak zemin her ne pahasına olursa olsun tarafımızdan engellenecektir. Hele hele camiamızı küçük düşürmek için lobi kurma telaşında ve hazırlığında olan kişiler hiçbir şekilde başarılı olamayacaktır. Hedeflediğimiz noktaya ulaşmak için Sportif anlamda başarılı günler geçiren Kulübümüzün,  bazı art niyetli kişilerce önünün kesilmesine asla müsamaha gösterilmeyeceğini tüm camiamızın bilmesini istiyoruz. 10.07.2016 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısı ile göreve gelen Yönetim Kurulumuz görev dağılımında Basın Sözcüsü olarak yetkilendirilen Seyit Doğan’ın, gerek Kulüp prensiplerine uygun davranmaması, gerekse Yeni Malatyaspor Kulübü Basın Sözcülüğü görevini kendi menfaati ve reklamını yapmak için üstlendiğinin anlaşılması üzerine Yönetim Kurulumuzun kararı ile bu görevden azledilmiştir. Kamuoyuna Saygılarımızla duyurulur.”
 
25 DAKİKA SONRA İKİNCİ AÇIKLAMA
Yine Kulüp Müdürü Günaydın’ın elektronik posta adresinden basın kuruluşlarına 00.40’ta gönderilen ikinci açıklamada ise Doğan’a yönelik ilk açıklamadaki bazı suçlamaların olmadığı görüldü.
 
İkinci açıklama da şöyle: “10.07.2016 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısı ile göreve gelen Yönetim Kurulumuz görev dağılımında Basın Sözcüsü olarak yetkilendirilen Seyit DOĞAN’ı gerek kulüp prensiplerine aykırı davranması gerekse Yeni Malatyaspor Kulübü basın sözcülüğü görevini gereği gibi yerine getirmediğinden dolayı yönetim kurulu kararı ile bu görevden azledilmiştir. Yeni Malatyaspor Kimliğinin üzerinde hiçbir şahsi hesap ve hiçbir çıkar ilişkisinin olmaması gerekmektedir. Asıl olan Yeni Malatyaspor Kulübüdür. Yönetim Kurulumuzun tek amacı ve görevi Yeni Malatyaspor Kulübü’ ne ve camia ya hizmettir. Kişiler ve şahıslar geçici olmakla beraber kalıcı ve baki olan Yeni Malatyaspor Kulübü ve camiasıdır. Kulübe zarar verecek şahsi menfaatlerin oluşmasını sağlayacak zemin her ne pahasına olursa olsun tarafımızdan engellenecektir. Hele hele camiamızı küçük düşürmek için lobi kurma telaşında ve hazırlığında olan kişiler hiçbir şekilde başarılı olamayacaktır. Hedeflediğimiz noktaya ulaşmak için Sportif anlamda başarılı günler geçiren Kulübümüzün,  bazı art niyetli kişilerce önünün kesilmesine asla müsamaha gösterilmeyeceğini tüm camiamızın bilmesini istiyoruz. Kamuoyuna Saygılarımızla duyurulur.”
 
“O PRENSİPLERİ AÇIKLASINLAR”
Yeni Malatyaspor kulübünün basın sözcülüğü görevinden azlettirildiği yazılı açıklama ile kamuoyuna duyurulan Seyit Doğan, ‘Kulüp prensiplerine aykırı davrandığım söyleniyor. O prensipleri açıklamalarını istiyorum’ dedi.
Doğan, ‘Niyetim Lobi kurmak değil, kurulan lobiye karşı çıktığım için bu kararın alındığını’ iddia etti. Doğan, yapılan yazılı açıklamada Kulüp prensiplerine aykırı hareket ettiğini ileri sürdüklerini ve bu prensiplerin kamuoyu ile paylaşılması gerektiğini’ söyledi.
Konu hakkında açıklama yapan Doğan, “Öncelikle bu konu hakkında basın toplantısı düzenleyeceğim. Kararın alındığı dakikalarda ben toplantıdaydım. Ben zaten istifa etmeyi düşünüyordum. Kulüpte yapılan yazılı açıklamada bir gerekçe yazılmış. Yönetim prensiplerine aykırı davrandığım ifade ediliyor. O prensipleri açıklarlarsa, ben çok mutlu olacağım. Hangi prensipmiş o. Malatya’da basın mensupları ile sadece bir kez toplantı yaptım. O toplantıda da geçen sezon kopuk olan konuların, bu sene yaşanmayacağını belirttim. Kendi lehime neyi çevirmeye çalıştım. Bir kardeşimiz bunu açıklayabilir mi? Yaptığım bir toplantı nedense arkadaşları rahatsız etti. Ben kendi reklamımı yapmadım” dedi.
Kulüpte lobi kurmadığını, kurulan lobiye karşı geldiği için bu konumda kaldığını belirten Doğan, şunları söyledi: “Malatya aşığı bir insan olduğunun da altını çizen Doğan, “Yaptığım bir toplantıda kendi reklamımı yapmadım. Böyle bir çaba içine girmedim. İşin içine girdim. Ben, doğruları söylediğim an, prensiplere aykırı olmuş oluyorum. Kamuoyuna açıklamalarını istiyorum. Ben, hangi prensiplere aykırı davranmışım. Ben, Malatya aşığı birisiyim. Ben görev yaptığım süre içinde lobi falanda kurmadım. Kurulan lobiye karşı geldiğim için bu konumda kaldım. Ben Malatyalıyım. Malatya aşığı bir insanım. İlerleyen günlerde konu hakkında basın toplantısı düzenleyeceğim.”
 
ERTV - SPOR SERVİSİ

ETİKETLER : Seyit Doğan Yeni Malatyaspor Kulüp Basın Sözcüsü Seyit Doğan
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SPOR haberleri
ted_300_250

Yazarlar

Magazin

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
Yeni stadyumun ismi sizce ne olmalı?
Şehid Yarbay Songül Yakut Stadyumu
Battalgazi Stadyumu
Turgut Özal Stadyumu
Kayısı Stadyumu
İnönü Stadyumu

© Copyright 2018 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Haber
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
Erken Seçim
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş