06 Mayıs Çarsamba
Malatya ERTV – Malatya Haber Facebook
Malatya ERTV – Malatya Haber Twitter
MOBİL UYGULAMALAR

TV – RADYO CANLI YAYIN


Haberlerde Ara

Malatya

ERTV Haber


BAŞBAKAN ERDOĞAN DARENDEYİ ZİYARET EDECEK Mİ?

BAŞBAKAN ERDOĞAN DARENDEYİ ZİYARET EDECEK Mİ? AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Darende ilçesinde ziyaret ederek, Başbakan Erdoğan’ın Malatya ziyareti ile ilgili...
Bu Haber 12 Eylül 2013 11:05 Yayınlandı

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Darende ilçesinde ziyaret ederek, Başbakan Erdoğan’ın Malatya ziyareti ile ilgili bilgiler vererek ‘‘İlçe ziyaretlerinde programa ikinci bir ilçe eklenirse bu Darende olacaktır” dedi.

 

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Darende ilçesinde ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Milletvekili Çalık, beraberinde partililer ile birlikte Darende ilçesini ziyaret etti. İlk olarak Darende Belediye Başkanı İsa Özkan’ı ziyaret eden Çalık, burada ilçede yapılan ve yürütülen projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

 

Darende Belediye Başkanı İsa Özkan, Darende’nin AK Parti döneminde ciddi hizmetler aldığını ifade ederek yapılan hizmetler hakkında konuştu.

 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın 21-22 Eylül tarihleri arasına Malatya’ya geleceğini hatırlatan Çalık, Başbakan Erdoğan’ın Doğanşehir ilçesini ziyaret edeceğini belirterek ‘‘Programa ikinci bir ilçe eklenirse bu Darende olacaktır” şeklinde bilgi verdi.

 

Milletvekili Çalık, ilçe merkezindeki esnafları da tek tek gezerek ziyaret etti.

Çalık, Darende Sanayi Sitesi’ni de ziyaret ederek, buradaki esnaflarla görüştü. Çalık, Darende ilçesine yeni bir küçük sanayi sitesi yapılması ile ilgili talepleri dikkate alacaklarını da ifade etti.
Malatya ERTV